Plánujete svatbu, firemní akci nebo rodinnou oslavu s obědem či večeří? Chcete, aby bylo vše perfektně sladěné? Nabízíme řízené degustace snoubení vína s pokrmy. Můžete vybrat z předsestavených menu. A nebo vám je připravíme na míru. Na akci vše odprezentujeme zábavnou i praktickou formou. 

Poskytujeme nezávislé sommeliérské služby. To znamená, že nejsme omezeni téměř ničím při výběru degustovaných vzorků vín a jídel. Nemáme pouze jednu variantu degustačního menu, kterou nabízíme všem. Nemusíme prezentovat vína pouze z jednoho vinařství, jen od našich partnerů nebo z jednoho e-shopu. Zkrátka naším cílem není prezentovat vám vína za účelem následného prodeje. Naším cílem je především otevřít lidem svět vín, nebo ještě lépe snoubení vín a jídel. Vše děláme zábavnou i praktickou formou, tak aby jsme vám poskytli skvělý kulinářský zážitek.

Nejen řízená degustace vín, ale i snoubení s jídly.

Jsme nezávislí. Bez omezení ve výběru vín z ČR i celého světa.

1 200 Kč za osobu. Případně individuální cena u degustace na míru

Často kladené otázky

Degustaci můžeme uspořádat kdekoli. Ve vaší firmě, v oblíbené restauraci nebo u vás doma či na chatě. Pokud zvolíte degustační menu sestavené dopředu, zajistíme místo pro pořádání degustace my – v Praze.

 •  Řízená degustace vín a prémiových studených jídel

Účastníci degustace většinou sedí u stolů, kde mají  sklenice na víno, vodu a neutralizační sousta (bageta nebo chléb).  Postupně jsou účastníkům servírovány jednotlivé chody degustačního menu, tj. víno s exkluzivními studenými jídly, např. prémiové francouzské či italské sýry a uzeniny, sushi, exkluzivní čokolády.  Sommeliér prezentuje vína i jídla,  jejich produkci, regiony původu, zajímavosti atd. Na žádost lze prezentaci obohatit o videoprojekci. Doba trvání je přibližně 2-4 hodiny podle zvoleného počtu chodů. Doporučujeme pro 8 až 12 účastníků, abychom se mohli všem intenzivně věnovat a zajistili maximální zážitek.

 • Degustace “na slepo”

 Velmi intenzivní a netradiční forma degustace. Účastníci hádají o jaké víno, odrůdu, region se jedná. Lze pojmout i jako zábavné soutěže. Doporučujeme pro 8 až 12 účastníků.

 • Snoubení vín s menu šéfkuchaře

Po dohodě s šéfkuchařem podniku, kde plánujete vaší akci, vytvoříme několikachodové degustační menu. K vybraným pokrmům pak napárujeme i ideální vína. Hostům pak budou podávány jednotlivé chody společně s příslušnými víny. Vše bude doplněno výkladem sommeliéra. Doba trvání degustace: 2-4 hodiny podle počtů chodů a osob. Doporučujeme pro 8-12 osob, abychom se mohli všem účastnikům intenzivně věnovat.

 • Degustační menu z naší standardní nabídky 

Degustační menu, které se skládá ze 7 chodů vín a jídel, je již sestavené dopředu a nemusíte se tedy zabývat zadáváním vašich specifických požadavků a schvalováním našich návrhů. Současně je i výhodou předem známá cena za celou degustaci. Cena degustace zahrnuje služby sommeliéra, vína, jídla a pronájem degustačních prostor v Praze. Degustace je možná pro skupiny 8 – 12 účastníků, abychom se vám mohli intenzivně věnovat a zajistili maximální kulinářský zážitek.

 • Individuálně sestavené degustační menu

Alternativně můžeme sestavit degustační menu právě pro vás. To znamená, že individuálně podle vašich hrubých nebo i zcela konkrétních představ připravíme degustovaná vína i studená prémiová jídla, např. sushi, prémiové francouzské či italské sýry a uzeniny, exkluzivní čokolády. Alternativně můžeme sestavit degustační menu ve spolupráci s šéfkuchařem vámi zvoleného podniku. 

Jako nezávislá sommeliérska firma nepotřebujeme prodat a prezentovat vína z našeho e-shopu, skladu, od našich partnerů apod. Zkrátka degustovaná vína vybereme podle vašich preferencí – velmi hrubých nebo konkrétních. Jde nám o respektování vašich individuálních potřeb. Vína mohou být z Čech i Moravy, zahraniční, výběr toho nejlepšího z určitého regionu, vína určitého typu, výběr toho nejlepšího z určité cenové úrovně (např.vína do 300, do 500 atd.). Alternativně můžeme sestavit vína podle typu pokrmů, které si budete chtít užít.

Degustovaná jídla k vínům jsou sushi, premiové sýry či uzeniny a čokolády. Případně můžeme sestavit plnohodnotné několikachodové degustační menu, kombinace vín a jídel, ve spolupráci s šéfkuchařem vámi zvoleného restauračního podniku.

 • Kontaktujte nás a sdělte nám své představy (minimálně kvalitu a cenu)
 • My navrhneme skladbu vín a pokrmů k degustaci, kterou si následně odsouhlasíme. Zajistíme i servírovací sklo, nachlazená vína a degustační list. V případě snoubení s prémiovými sýry, uzeninami a čokoládami, zajístíme i tyto. V případě snoubení vín s degustačním menu šéfkuchaře ve vámi preferované restauraci, dohodneme finální podobu degustačního menu s ním.
 • V den degustace převezeme nachlazené vzorky vín i případně sklo na místo degustace.
 • Náš sommeliér učastníkům jednotlivé vzorky vín a jídel představí. Během degustace povede i diskuzi.
 • Po ukončení ochutnávky vše sbalíme a odvezeme. Nedopité vzorky vín vám necháme pro vaše pozdější přechutnání.

Zvolíte-li degustační menu sestavené dopředu v našem pronajatém degustačním prostoru v Praze, potom je cena degustace 1,200 Kč na osobu. Minimálně pro 8 osob. Doporučujeme pro maximálně 12 osob, abychom zajistili dostatečně osobní a intenzivní zážitek.

V případě degustace individuálně sestavené na míru se bude finální cena skládat z následujích položek:

 • Cena degustovaných vín a jídel (můžete samozřejmě zvolit kvalitu a cenovou úroveň – např. od 500 Kč na osobu, 1000 Kč na osobu apod.)
 • Služby sommeliéra: za každou 1 hodinu řízené degustace 3,000 Kč. Přípravné práce jsou zdarma.
 • Doprava po Praze zdarma. Doprava mimo Prahu po dohodě.
Finální cena individuálně sestavené degustace NEzahrnuje: 

 • Pokud chcete sestavit degustační menu ve vámi zvoleném restauračním podniku, je na vás zajistit degustační prostory. Jídla v degustačním menu se také budou hradit přímo v restauraci. Návrh degustovaného menu ovšem bude obsahovat i cenu degustovaných jídel, aby jste měli celkovou cenovou představu.  
Champagne