Naším cílem je usnadnit vám volbu vín a nápojů k jídlu a naopak. Začali jsme budovat nejrozsáhlejší český webový portál, který se věnuje snoubení nápojů s jídlem. Jaké víno či nápoj se hodí k jídlu, které si chcete uvařit či objednat? Nebo jaké jídlo se hodí k nápoji, které máte připravené k servírování? Na našem webu dostanete odpovědi na všechny otázky kolem snoubení jídla a nápojů; od vína přes pivo, ušlechtilé destiláty, míchané nápoje, saké, kávu, čaj, prémiovou vodu a mnohé další. Samozřejmě vše je doplněno o to, jak nápoje servírovat, skladovat atd. Pokud vám dostupné informace přesto nebudou stačit, potom nás samozřejmě neváhejte kontaktovat.

Neustále se vzděláváme.

Cestujeme za jídlem a ušlechtilými nápoji.

Jídlo a pití k sobě neodmyslitelně patří. Nápoje pomáhají, aby se potraviny staly stravitelnější. Potěšení z dobrého jídla a pití jde ruku v ruce s užíváním si života. Vaše volba správného nápoje k jídlu vede k většímu potěšení z toho, co jíte k snídani, obědu nebo věčeři. Na druhou stranu, špatná volba nápoje může zničit váš zážitek z jídla – třikrát denně! Nápoje si můžeme představit jako poslední koření pro váš pokrm.  Zasvěcenější volby vám mohou zajistit větší potěšení ve vašem životě. 

Nejlepší restaurace považují párování skvělého jídla a nápojů jako nedílný aspekt nezapomenutelné zkušenosti svých hostů. Šéfkuchaři spolupracují se sommeliéry, aby našli dokonalé snoubení – to nejlepší z jídla a z nápoje v jednom soustu. Snaží se najít “svatý grál”, kdy perfektní kombinace obou přináší hostům větší požitek než jídlo či víno samo o sobě.

Proč ale nemít krásný zažitek ze snoubení jídla s vínem a dalšími nápoji každý den?

 

 David a Katarína Krystýnkovi, GourmetSpirit.cz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.