5%

sleva na první nákup 🎁

Přihlaste se k odběru našeho měsíčního newsletteru. Získáte tak pravidelnou inspiraci z nejrozsáhlejšího českého webu o párování nápojů s jídlem, především vín. Současně získáte i slevový kupón na Váš první nákup.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů

Jak náš pravidelný newsletter vypadá?

Proč odebírat náš newsletter?

Zdarma

Upozornění do vašeho mailu i veškerý obsah je zdarma.

Můžete kdykoliv zrušit nebo změnit

Vaše osobní data (e-mail) zpracovávame v souladu se směrnicí na ochranu osobní údajů (GDPR). Váš souhlas s posíláním newsletteru můžete kdykoliv odebrat nebo změnit.

Ideální pro sporadické uživatele sociální sítí

Na většinu nových článků upozorňujeme na sociální sítích, především na Facebooku. Ovšem pokud nepatříte mezi jejich uživatele, potom jsou pro vás naše e-mailové newslettery ideální. Navíc komerčně orientované algoritmy Facebooku nebo Instagramu vám nemusí vždy zobrazit všechny naše příspěvky, a o některé novinky můžete přijít.

Vždy připraveni na svátky a sezónu

Naše nové příspěvky se většinou týkají nadcházejících aktuálních témat. Od párování nápojů k tradičním jídlům o hlavních svátcích (jako Velikonoce a Vánoce), přes párování k aktuálním sezónním surovinám (např. jahody, chřest nebo lanýže) až po sezónní nápoje (např. Světový den Chardonnay, Cabernet Sauvignon atd., Svatomartinská nebo Svatokatarinská vína, Dny Beaujolais Nouveau). Díky našemu newsletteru, budete na každou gastro-sezónu vždy velmi dobře připraveni!

Přístup k exklusivnímu obsahu zdarma

Odběratelé našeho newsletteru mají přístup k části obsahu, který je nepřístupný běžným uživatelům.